№324 учаскелік сайлау комиссиясы- мекен-жайы: Ақтау ауылы, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты

  1. Жумашева Айман Галимовна - комиссия төрайымы;
  2. Сариев Абат Магауович - комиссия төрайымының орынбасары;
  3. Уразова Эльвира Калимуллаевна - комиссия хатшысы;
  4. Атабаев Тлеккабыл Максимович – комиссия мүшесі;
  5. Шутанова Кунслу Бактыбаевна – комиссия мүшесі.
     

№325 учаскелік сайлау комиссиясы- мекен-жайы: Беленький ауылы, фельшерлік пункт ғимараты.

  1. Кужагалиев Кусаин Батырбаевич – комиссия төрағасы;
  2. Уразова Алтын Мукытовна – комиссия төрағасының орынбасары;
  3. Сариева Каным Батырбаевна – комиссия хатшысы;
  4. Айжарикова Сания Дузбаевна – комиссия мүшесі;
  5. Бурашев Асылбек Сабитович – комиссия мүшесі.
     

№326 учаскелік сайлау комиссиясы- мекен-жайы: Черная Падина ауылы, ауылдық кітапхана ғимараты.

  1. Татмакова Тойган Хабиевна – комиссия төрайымы;
  2. Мамбетова Улболсын Утемисовна – комиссия төрайымының орынбасары;
  3. Ялпакова Батима Зинуйловна – комиссия хатшысы;
  4. Дуйсекешев Амангельды Максотович – комиссия мүшесі;
  5. Ерсариев Нуржан Саткамбаевич – комиссия мүшесі.
     

№327 учаскелік сайлау комиссиясы- мекен-жайы: Амангелді ауылы, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.

  1. Мажитова Сагира Гарифовна – комиссия төрайымы;
  2. Щурихина Жаннат Каировна – комиссия төрайымының орынбасары;
  3. Кусаева Гульнар Газизовна – комиссия хатшысы;
  4. Бектимисова Роза Канатовна – комиссия мүшесі;
  5. Беркимбаев Нуркелды Нурлауович –комиссия мүшесі.
     

№328 учаскелік сайлау комиссиясы- мекен-жайы: І-Шежін ауылы, «Жалпы білім беретін Бірінші Шежін бастауыш мектебі» КММ ғимараты

  1. Айткалиева Актоты Хайратовна – комиссия төрайымы;
  2. Сундеткалиева Светлана Тулегеновна – комиссия төрайымының орынбасары;
  3. Аубакова Рысханым Шарапеденовна – комиссия хатшысы;
  4. Кажимова Гульнара Зайдуллиновна – комиссия мүшесі;
  5. Утешкалиева Кымбат Ислямгалиевна – комиссия мүшесі.
     

№329 учаскелік сайлау комиссиясы- мекен-жайы: Тасқала ауылы, Абай көшесі 34 «Жалпы орта білім беретін Қ.Сәтбаев атындағы мектебі» КММ ғимараты.   

  1. Имангалиев Саин Кайнушевич – комиссия төрағасы;
  2. Сейтмуханова Айнагуль Жаскайратовна – комиссия төрағасының орынбасары;
  3. Мухтарова Айжан Амангельдиевна – комиссия хатшысы;
  4. Ахмедалиев Алтынбек Акылбекович – комиссия мүшесі;
  5. Залиев Талгат Губайдуллаевич – комиссия мүшесі;
  6. Лукпанов Асхат Якузаевич – комиссия мүшесі;
  7. Нурмагамбетова Аяулым Нурлыбековна – комиссия мүшесі.
     

№330 учаскелік сайлау комиссиясы- мекен-жайы: Тасқала ауылы, Абай көшесі 22 «Тасқала аудандық мәдениет- демалыс орталығы» МКҚК ғимараты.

  1. Умаров Камидулла Сарсенович – комиссия төрағасы;
  2. Нургалиев Тулеген Гарифоллинович – комиссия төрағасының орынбасары;
  3. Лукпанова Нуржиян Гумаровна – комиссия хатшысы;
  4. Айсагалиева Клара Калимовна – комиссия мүшесі;
  5. Губашев Мейрамбек Амангельдиевич – комиссия мүшесі;
  6. Ертлеуова Салтанат Куанышевна – комиссия мүшесі;
  7. Ерхнов Ергали Мендыгалиевич – комиссия мүшесі.
     

№331 учаскелік сайлау комиссиясы- мекен-жайы: Тасқала ауылы, Мәметова көшесі 2, «Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта білім беретін  мектебі» КММ ғимараты

  1. Саратаев Шынгелди Сундеткалиевич – комиссия төрағасы;
  2. Джубандыков Нурлыбек Набиуллович – комиссия төрағасының орынбасары;
  3. Тюлюбаева Улжан Байшуровна – комиссия хатшысы;
  4. Кайргалиева Гульмира Есетаевна – комиссия мүшесі;
  5. Мажгенова Узиля Мусатаевна – комиссия мүшесі;
  6. Рамазанова Зульфия Елеубаевна – комиссия мүшесі;
  7. Уразбаева Гульжан Махбузовна – комиссия мүшесі.
     

№332 учаскелік сайлау комиссиясы- мекен-жайы: Тасқала ауылы, Жеңіс көшесі 30 «Бөбек» балабақша МКҚК ғимараты.

  1. Киреев Арман Суюгалиевич – комиссия төрағасы;
  2. Ахметов Самат Бактагалиевич – комиссия төрағасының орынбасары;
  3. Жұбатова Айләззат Нұрланқызы – комиссия хатшысы;
  4. Галиева Саягуль Маулетовна – комиссия мүшесі;
  5. Жаукенов Айгали Айсагалиевич – комиссия мүшесі;
  6. Имангалиева Сагида Хабидуллиновна – комиссия мүшесі;
  7. Кенжебаева Гульнар Орингалиевна – комиссия мүшесі.

№333 учаскелік сайлау комиссиясы- мекен-жайы: Тасқала ауылы, Абай көшесі 14, «Садық Жақсығұлов атындағы жалпы орта білім беретін  мектебі»  КММ ғимараты

  1. Утишкалиев Каким – комиссия төрағасы;
  2. Бактыгереева Айганым Булекбаевна – комиссия төрағасының орынбасары;
  3. Елеукенова Кырмызы Санабаевна – комиссия хатшысы;
  4. Акжигитова Кымбат Спандьяровна – комиссия мүшесі;
  5. Ерекешева Дина Урынгалиевна –  комиссия мүшесі;
  6. Ибатов Фархад Хафизович –  комиссия мүшесі;
  7. Конатаров Марлен Калиоллиевич – комиссия мүшесі.

№334 учаскелік сайлау комиссиясы- мекен-жайы: Бірлік ауылы, «Бірлік жалпы білім беретін  негізгі мектебі» КММ ғимараты

  1. Кужаков Сагынгали Жалмуханович – комиссия төрағасы;
  2. Ислам Куанш Каппасович – комиссия төрағасының орынбасары;
  3. Байбулатов Тимур Байбулатович – комиссия хатшысы;
  4. Кунтаева Мансура Азаматовна – комиссия мүшесі;
  5. Нурашаева Айдана Сериковна – комиссия мүшесі.

№335 учаскелік сайлау комиссиясы- мекен-жайы: Мереке ауылы, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.

  1. Маюков Куаныш Шамратович – комиссия төрағасы;
  2. Керешева Ажар Елегеновна – комиссия төрағасының орынбасары;
  3. Жанжигитова Карылгаш Ерсаиновна – комиссия хатшысы;
  4. Баймагамбетов Гинедден Мухамбетович – комиссия мүшесі;
  5. Жарасова Балхия Хайратовна – комиссия мүшесі.
     

№336 учаскелік сайлау комиссиясы- мекен-жайы: Достық ауылы, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.

  1. Аюпов Казбек Талапович – комиссия төрағасы;
  2. Бектиярова Жайнагуль Едресовна – комиссия төрағасының орынбасары;
  3. Байгалиева Карлыгаш Байгалиевна – комиссия хатшысы;
  4. Ажгалиев Ергали Сапаргалиевич – комиссия мүшесі;
  5. Тасболат Бибігүл Закарияқызы – комиссия мүшесі.

№337 учаскелік сайлау комиссиясы- мекен-жайы: Бастау ауылы, «Бастау жалпы білім беретін бастауыш мектебі» КММ  ғимараты.

  1. Гумарова Эльфира Булатовна – комиссия төрайымы;
  2. Бекежанова Дидар – комиссия төрайымының орынбасары;
  3. Мусина Фарида Жумагалиевна – комиссия хатшысы;
  4. Дюсембаева Даметкен Болатовна – комиссия мүшесі;
  5. Исагалиева Венера Фаритовна – комиссия мүшесі.
     

№338 учаскелік сайлау комиссиясы- мекен-жайы: Ынтымақ ауылы, «Ынтымақ жалпы білім беретін  негізгі мектебі» КММ ғимараты.

  1. Джубанышкалиева Гульнара Камитовна – комиссия төрайымы;
  2. Изгалиев Берик Бисенбаевич – комиссия төрайымының орынбасары;
  3. Зулкашев Аманжол Кайратович – комиссия хатшысы;
  4. Ескалиева Кумис Максутовна – комиссия мүшесі;
  5. Курманиязова Нургуль Сисенгалиевна – комиссия мүшесі.
     

№339 учаскелік сайлау комиссиясы- мекен-жайы: Атамекен ауылы, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.

  1. Динмухаметов Султан Радикович – комиссия төрағасы;
  2. Турумбетов Жексенгали Жанбекович – комиссия төрағасының орынбасары;
  3. Махмутова Нина Васильевна – комиссия хатшысы;
  4. Измагамбетов Аскар Кадырович – комиссия мүшесі;
  5. Шулахов Нурсултан Нурланович – комиссия мүшесі.
     

№340 учаскелік сайлау комиссиясы- мекен-жайы: Қалмақшабын ауылы, ауылдық кітапхана ғимараты.

  1. Бисембаев Сериккали Максутович – комиссия төрағасы;
  2. Курманиязов Абат Тулеуович – комиссия төрағасының орынбасары;
  3. Жанакова Салима Абдрахмановна – комиссия хатшысы;
  4. Артыгалиева Жаркынай Хабибуллаевна – комиссия мүшесі;
  5. Умбеткалиева Роза Мукановна – комиссия мүшесі
     

№341 учаскелік сайлау комиссиясы- мекен-жайы: Оян ауылы, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.

  1. Темиралиев Даркан Жаскайратович – комиссия төрағасы;
  2. Сейткереев Данияр Муратович – комиссия төрағасының орынбасары;
  3. Зайнуллина Алмаш Керпеновна – комиссия хатшысы;
  4. Калиев Мирлан Иланович – комиссия мүшесі;
  5. Курметова Жаныл Бериковна – комиссия мүшесі.

№342 учаскелік сайлау комиссиясы- мекен-жайы: Кеңжайлау ауылы, ауылдық кітапхана  ғимараты.

  1. Махашев Нурлан Файзулеевич – комиссия төрағасы;
  2. Ишангалиев Серик Жуматович – комиссия төрағасының орынбасары;
  3. Калмурзина Толкын Муратхановна – комиссия хатшысы;
  4. Жалмурзин Берик Жеткиншекович – комиссия мүшесі;
  5. Нуретова Айгуль Абдугалиевна – комиссия мүшесі.
     

№343 учаскелік сайлау комиссиясы- мекен-жайы: Мерей ауылы, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.

  1. Акишева Светлана Садыковна – комиссия төрайымы;
  2. Бисембеев Куандык Шакеевич – комиссия төрайымының орынбасары;
  3. Сарбалинова Аигуль Темирхановна – комиссия хатшысы;
  4. Тугжанова Айнагул Магазовна – комиссия мүшесі;
  5. Увалиева Гульнара Жумановна – комиссия мүшесі.
     

№344 учаскелік сайлау комиссиясы- мекен-жайы: Айнабұлақ ауылы,  «Айнабұлақ жалпы білім беретін негізгі мектебі» КММ  ғимараты.

  1. Аяпбергенов Наурузгалий Камешевич – комиссия төрағасы;
  2. Тулакбаев Елужан Аронович – комиссия төрағасының орынбасары;
  3. Асанова Нуржамал – комиссия хатшысы;
  4. Ахметжанов Сагидулла Кадыржанович – комиссия мүшесі;
  5. Аяпбергенова Карлыгаш Давлетовна – комиссия мүшесі.
     

№345 учаскелік сайлау комиссиясы- мекен-жайы: Өркен ауылы, ауылдық кітапхана ғимараты.

  1. Абилов Мурат Кайршеевич – комиссия төрағасы;
  2. Каналиева Ақұлпа Саламатқызы – комиссия төрағасының орынбасары;
  3. Жанаева Асемгуль Сабыровна – комиссия хатшысы;
  4. Байгузина Әсел Қабдрахманқызы – комиссия мүшесі;
  5. Ниязгалиева Айжан Абдрахмановна – комиссия мүшесі.
     

№346 учаскелік сайлау комиссиясы- мекен-жайы: Тоғайлы ауылы, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.

  1. Утепов Тарих Изимович – комиссия төрағасы;
  2. Губашева Майра Уахитовна – комиссия төрағасының орынбасары;
  3. Табенова Жаркин Темиргалиевна – комиссия хатшысы;
  4. Имангазиева Улжан Тнышкалиевна – комиссия мүшесі;
  5. Калиева Сауле Кутубаевна – комиссия мүшесі.
     

№347 учаскелік сайлау комиссиясы- мекен-жайы: ІІ-Шежін ауылы, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.

  1. Имашева Дина Сериковна – комиссия төрайымы;
  2. Дусказиев Ергали Амиргалиевич – комиссия төрайымының орынбасары;
  3. Жумашева Аслима Заинуллаевна – комиссия хатшысы;
  4. Бакитов Нурлан Ергалиевич – комиссия мүшесі;
  5. Нурмуханова Зауреш Каирлиевна – комиссия мүшесі.