2018 жылы 16 ақпан күні  Тасқала аудандық БЖСМ күрес залында  ұлттық қазақ күресінен 2002-2004 ж.т. жасөспірімдер арасында Тасқала аудандық БЖСМ біріншілігі өткізілді. Жалпы жарысқа БЖСМ, Ақтау, Амангелды, Атамекен, Оян ауылдық округтерінен жалпы 80 спортшы қатысты. Жарыс нәтежесі бойынша спортшылар келесі нәтижеге қол жеткізді.


20 келі салмақта                                                                                  23 келі салмақта
1 орын  Закариянов Шерхан (Атамекен)                               1 орын Бисен Аян (БЖСМ)
2 орын Мақаш Рақымжан (БЖСМ)                                        2 орын Даулеткалиев Мади(БЖСМ)
3 орын Рахматтулин Бекзат  (Амангелды)                            3 орын саламат Санжар(БЖСМ)
26 келі салмақта                                                                                     29 келі салмақта
1 орын Бекмурзин Армат (БЖСМ)                                           1 орын Ерболатов Санжар(БЖСМ)                                         
2 орын Есмырза Мырзабек (Ақтау)                                         2 орын  Ульданов Искендір(БЖСМ)                                          
3 орын Қуандық Арыстанбек (Ақтау)                                       3 орын саламат Қайсар(БЖСМ)                                            
32 келі салмақта                                                                            35 келі салмақта
1 орын Сапарғали Амир  (БЖСМ)                                       1 орын Мустафин Ихсан(Ақтау)
2 орын Ақболатов Ақтілек  (Ақтау)                                     2 орын Елжанов Нурберген(БЖСМ)
3 орын Бекмурзин Арман (БЖСМ)                                      3 орын Нұрлаұлы Дарын(БЖСМ)
38 келі салмақта                                                                                    42 келі салмақта
1 орын Мұрат Алихан (БЖСМ)                                             1 орын Біріккалиев Әділет БЖСМ
2 орын Шаутенов Айдын (Ақтау)                                         2 орын Жамалов Нурғали (БЖСМ)
3 орын Айтқалиев Абылай(БЖСМ)                                     3 орын Бақытқали Абзал (Ақтау)
46 келі салмақта                                                                                  50 келі салмақта
1 орын Асылбеков Қадырбек (БЖСМ)                       1 орын Айдынгали Алимжан (БЖСМ)
2 орын Нығметтулин Ернұр (Ақтау)                           2 орын Шынбаев Алимбек (Ақтау)
3 орын Танашев А (Оян)                                            3 орын Сағындыков Нурислам (Оян)
55 келі салмақта                                                                            + 55 келі салмақта
1 орын Қамидулаев Азиз (Ақтау)                                         1 орын Ажгалиев Талғат (БЖСМ)
2 орын Серік Сағадат (Оян)                                                    2 орын Мамбетов Дінмұхамбет (БЖСМ)
3 орын Қайдаров Айдарбек (БЖСМ)                                     3 орын Сағындыков Ринат (Ақтау)
Жеңіске жеткен  спортшылар Тасқала аудандық БЖСМ-нің  тиісті дәрежедегі медальдарымен және дипломдарымен марапатталды.
ПЕРВЕНСТВО ДЮСШ ПО «ҚАЗАҚША КҮРЕС»
16 февраля 2018 года в борцовском зале Таскалинского районного ДЮСШ проходила первенство ДЮСШ по «Қазақша күрес». В соревнованиях приняли участие следующие команды ДЮСШ, Ақтау, Амангелды, Атамекен, Оян в колличестве 80 спортсменов. По итогам соревнований спортсмены показали следующие результаты.                                                                                                                               
 23 кг                                                                                                               20 кг                                                                                                   
1 место  Закариянов Шерхан (Атамекен)                               1 место Бисен Аян (БЖСМ)
2 место Мақаш Рақымжан (БЖСМ)                                        2 место Даулеткалиев Мади(БЖСМ)
3 место Рахматтулин Бекзат  (Амангелды)                            3 место саламат Санжар(БЖСМ)
26 кг                                                                                                    29 кг 
1 место Бекмурзин Армат (БЖСМ)                                        1 место Ерболатов Санжар(БЖСМ)                                          
2 место Есмырза Мырзабек (Ақтау)                                       2 место  Ульданов Искендір(БЖСМ)                                          
3 место Қуандық Арыстанбек (Ақтау)                                   3 место саламат Қайсар(БЖСМ)                                           
32 кг                                                                                                   35 кг 
1 место Сапарғали Амир  (БЖСМ)                                        1 место Мустафин Ихсан(Ақтау)
2 место Ақболатов Ақтілек  (Ақтау)                                      2 место Елжанов Нурберген(БЖСМ)
3 место Бекмурзин Арман (БЖСМ)                                       3 место Нұрлаұлы Дарын(БЖСМ)
38 кг                                                                                                  42 кг 
1 место Мұрат Алихан (БЖСМ)                                             1 место Біріккалиев Әділет БЖСМ
2 место Шаутенов Айдын (Ақтау)                                          2 место Жамалов Нурғали (БЖСМ)
3 место Айтқалиев Абылай(БЖСМ)                                      3 место Бақытқали Абзал (Ақтау)
46 кг                                                                                                  50 кг 
1 место Асылбеков Қадырбек (БЖСМ)                                 1 место Айдынгали Алимжан (БЖСМ)
2 место Нығметтулин Ернұр (Ақтау)                                     2 место Шынбаев Алимбек (Ақтау)
3 место Танашев А (Оян)                                                        3 место Сағындыков Нурислам (Оян)
55 кг                                                                                               + 55 кг 
1 место Қамидулаев Азиз (Ақтау)                                          1 место Ажгалиев Талғат (БЖСМ)
2 место Серік Сағадат (Оян)                                                    2 место Мамбетов Дінмұхамбет (БЖСМ)
3 место Қайдаров Айдарбек (БЖСМ)                                     3 место Сағындыков Ринат (Ақтау)
Призеры были награждены медалями и дипломами соответствующих степеней Таскалинским районным ДЮСШ.