2018 жылдың 5-6 мамыр күндері Тасқала ауданыңда Отан қорғаушылар күні мерекесіне арналған 2006-2007 ж.т., және 2004-2005 ж,т., жасөспірімдер арасында аралас "Жекпе-жек" спорт түрінен Тасқала ауданының ашық біріншілігі өткізілді. Жарысқа Жәнібек ауданы, Теректі ауданы, Ақсай қаласы, Ақсай қаласынан "Бейбарыс" спорт клубы, Орал қаласы "Араши карате" спорт клубы, Орал қаласы "Чемпион" спорт клубы, Орал қаласы "Арыстан файтерс" спорт клубы, Орал қаласы "Ұлттық спорт мектебі" және Тасқала ауданы құрама командалары қатысты, жалпы саны  60  спортшы қатысты.

Жарыс нәтижесінде 2006-2007 ж.т., жасөспірімдер арасында
24 келі салмақ дәрежесінде
1 орын Байбулатов Нияз (Тасқала ауданы).
2 орын Самигулов Шапағат (Орал қаласы Ұлттық спорт мектебі).
3 орын Санжар Жарас (Ақсай қаласы "Бейбарыс" спорт клубы)
27 келі салмақ дәрежесінде
1 орын Қуандық Арыстанбек (Тасқала ауданы).
2 орын Жарас Жасқыран (Ақсай қаласы "Бейбарыс" спорт клубы).
3 орын Маврешко Семен Ақсай қаласы "Бейбарыс" спорт клубы).
30 келі салмақ дәрежесінде
1 орын Мұрат Бекзат(Тасқала ауданы).
2 орын Қайриден Алихан(Орал қаласы "Араши карате" спорт клубы).
3 орын Имашев Мурат(Ақсай қаласы "Бейбарыс" спорт клубы).
33 салмақ дәрежесінде
1 орын Утурбаев Мансур (Ақсай қаласы "Бейбарыс" спорт клубы).
2 орын Баешев Рамис(Орал қаласы Ұлттық спорт мектебі).
3 орын Ақболатов Ақтілек(Тасқала ауданы).
36 келі салмақ дәрежесінде
1 орын Шайхолла Шыңғыс(Орал қаласы Ұлттық спорт мектебі).
2 орын Силим Нұр(Тасқала ауданы).
3 орын Отеш Ерсултан(Орал қаласы "Араши карате" спорт клубы).
40 келі салмақ дәрежесінде
1 орын Шаутенов Айдын(Тасқала ауданы).
2 орын Габдурахимов Кежібек(Тасқала ауданы).
3 орын Алимов Фархат(Теректі ауданы).
+40 келі салмақ дәрежесінде
1 орын Досқазы Алтынбек(Орал қаласы "Араши карате" спорт клубы).
2 орын Магай Валентин(Теректі ауданы).
3 орын Тюлешев Дияс(Тасқала ауданы).
2004-2005 ж.т., жасөспірімдер арасында 37 келі салмақ дәрежесінде
1 орынНұрланұлы Дарын(Тасқала ауданы).
2 орын Жанболат Ерасыл(Орал қаласы "Араши карате" спорт клубы).
40 келі салмақ дәрежесінде
1 орын Кенжеғали Акежан(Ақсай қаласы "Бейбарыс" спорт клубы).
2 орын Умидияров Миржан(Ақсай қаласы "Бейбарыс" спорт клубы).
3 орын Макаров Айбек (Ақсай қаласы "Бейбарыс" спорт клубы).
43 келі салмақ дәрежесінде
1 орын Райбеков Даулетбек(Орал қаласы Араши карате спорт клубы).
2 орын Ахметов Санжар(Орал қаласы Ұлттық спорт мектебі).
46 келі салмақ дәрежесінде
1 орын Асылбеков Қадырбек(Тасқала ауданы).
2 орын Беріқали Әділет (Тасқала ауданы).
3 орын Кабдулов Марсель(Ақсай қаласы "Бейбарыс" спорт клубы).
50 келі салмақ дәрежесінде 1 орын Шинбаев Алімбек(Тасқала ауданы).
2 орын Тарасов Руслан(Ақсай қаласы "Бейбарыс" спорт клубы).
3 орын Алданұлы Аян(Орал қаласы Ұлттық спорт мектебі).
+50 келі салмақ дәрежесінде
1 орын Кенесов Асет(Ақсай қаласы "Бейбарыс" спорт клубы).
2 орын Задоров Мерген(Жәнібек ауданы).
3 орын Абубакиров Мейрамбек(Орал қаласы Чемпион спорт клубы),
Жарыс қорытындысы бойынша спортшылар тиісті дәрежедегі дипломдармен және медальдармен марапатталды.